Edin Visca: En yeterli transferleri yaptık

Trabzonspor’un başarılı futbolcusu Edin Visca yeni dönem öncesi bordo mavili grubun kampında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

İşte Edin Visca’nın açıklamaları:

“Sakatlık olmaması için bizim için büyük güç olacak. Öbür oyuncular ne kadar âlâ olursa ben de düzgün olacağım. Trezegeuet’i tanıyorum âlâ bir karakter âlâ profesyonel. Biraz konuştuk onunla. Doğucan ve Eren Kasımpaşa’da zati çok güzel oynadılar. En uygun transferleri yaptık. En kıymetlisi sakatlık olmasın. Geçen sene bunu çok yaşadık, bizim için âlâ bir dönem olacak.”

Play-off oynayacağız, yeterli bir fikstür olacak, birinci gaye kümelere girmek, Trabzonspor camiası bunu hak ediyor”

“Böyle bir atmosfer yok”

Trabzonspor’un şampiyonluk kutlamalarına değinen Edin Visca, “Bu lisanı herkesin öğrenmesi gerekiyor. Türkiye’deki insanlara hürmet gösteriyorsun, bilhassa yerli oyuncular rahat konuşabilir, İngilizce de biliyorum. Kamptaki ortamımız fevkalade. Ben de artık hatırlıyorum kutlamaları heyecanlanıyorum. Herkese tek tek anlattım, Trabzonspor’un tarihini anlattım. Bazen arkadaşlar maça gelip izlediler. Benim abim Konya maçına geldi ağladı. ‘Böyle bir atmosfer yok’ dedi. Burada beşerler çok seviyor, herkese tek tek anlattım. Şampiyonalar Ligi maçlarına da götüreceğim. Herkese hissetmek yaşatmak istiyorum. Ferdi performansı arttırmak istiyorum. Dünyada bu türlü kutlama olmadı, olmayacak tekrar.” tabirlerini kullandı.

“Abdullah Avcı ile konuştum”

Trabzonspor’da ortamından bahseden Edin Visca, “Başakşehir rahat bir grup, baskı da yok. Başakşehir’de 5-6 yıl birinci 4 içinde olduk. Abdullah Hoca ile konuştum, konfor alanına çıkmak istedim. Trabzon’da çalışan yönetici, lider sağ olsun meskenime üzere geldim. Tekrar yeni bir şeyler yapmak yeni tarih yeni kıssa yazmak istiyorum. Ben memnunum, yalnızca bir şampiyonluk değil. Daha fazla kupa kaldırmak istiyorum.” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.