Hakkında hata duyurusunda bulunmuştu! Ece Ronay Mehmet Ali Erbil hakkında açtı ağzını yumdu gözünü: Küçük kızları…

Daha öncesinde taciz argümanlarıyla gündemde olan Mehmet Ali Erbil bu sefer TikTok’la başı belada. Fenomen Ece Ronay ile taciz davasından sonra bu sefer canlı yayın arbedesi başladı. Kendisine dilenci diyen Ece Ronay’ı şikayet eden Erbil, kendisine gelen karşılıkla şok oldu. Ece Ronay toplumsal medya hesabından o denli bir şey paylaştı ki, görenler baka kalıyor. İşte haberin ayrıntıları…

İKİLİNİN ORTASINDA YENİ KAOS

Ünlü komedyen ve sunucu Mehmet Ali Erbil ile fenomen Ece Ronay ortasındaki arbede bitmek bilmiyor. Mehmet Ali Erbil’in Ece Ronay’a attığı cinsel iletiler gündemde uzun müddet tartışılırken bir yenisi daha eklendi. TikTok hesabı açan Erbil, canlı yayınlara başladı. Ece Ronay ise toplumsal medya hesabından “Yeni dilenciniz iyi olsun Türkiye” paylaşımında bulundu.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Kendisine dilen denmesini affetmeyen Mehmet Ali Erbil, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na giderek Ece Ronay hakkında kabahat duyurusunda bulundu.

ECE RONAY’DAN PEŞ PEŞE PAYLAŞIMLAR

Yaşananların akabinde hudut küpüne dönen Ece Ronay, Erbil hakkında peş peşe paylaşımlarda bulundu. Ronay paylaşımlarında, “Ben kimsenin saygınlığına ziyan vermedim, siz kendi kendinizi yaptığınız hareketlerle esasen rezil ediyorsunuz” dedi.

“SİZİN AKLINIZ BANA YETMEZ”

Ronay suratını alamayınca bir paylaşım daha yaparak “Siz 2 gram kalmış beyninizle benimle ilgili haberle yaptırmaya çalışıyorsunuz da siz o gramlık aklınız kızınızdan küçük insanları Tiktok canlı yayınlarında nasıl soydururum peşinde kullanın. Sizin o aklınız bana yetmiyor” dedi.

ECE RONAY KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Ece Ronay, Ece Ronay, 17 Kasım 1998 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Şu an 23 yaşında olan genç bayan aslen Diyarbakırlıdır.

Sanko Üniversitesi, Beslenme ve Diyetetik kısmı mezunu olan genç müzikçinin son periyotlarda çıkarttığı müziklerin birçoğu trendlere girdi. Ece Ronay’ın son çıkardığı müzik “Git Çatla” şu anda Youtube trendlerde 1. sırada bulunuyor.

İlk olarak Karpuz isimli müziği ile tanınan olan Ece Ronay’ın bu modülü Youtube’da şu ana kadar 76 milyon sefer izlenmiş ve dinlendi. Toplumsal medya hesaplarını da faal olarak kullanan Ronay, Instagram’da toplamda 1,1 milyon takipçisi bulunuyor.

ECE RONAY’IN ŞARKILARI

  • Karpuz
  • Hıyar
  • Şiki Şiki
  • Baba Yorgun
  • Sevesim

ECE RONAY’DAN MEHMET ALİ ERBİL’E TACİZ İDDİASI

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile ilgili olay bir argüman ortaya attı. Ronay, bir mühlet evvel yeni müziğinin klibinde oynayan Erbil’in kendisini taciz ettiğini ileri sürdü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.