Son Dakika: Sergen Yalçın’dan Fenerbahçe açıklaması!

Fenerbahçe’nin teknik direktör adayları arasında bulunan Sergen Yalçın’dan açıklama geldi.

Sports Digitale’den Sercan Dikme’ye konuşan başarılı teknik adam, Fenerbahçe cephesinden herhangi bir telefon almadığını ancak temasa geçilmesi durumunda oturup konuşabileceğini ifade etti.

Sergen Yalçın’ın, “Fenerbahçe’den kimse beni aramadı. Teklif gelmesi durumunda, oturur konuşuruz.” dediği öne sürüldü.

SERGEN YALÇIN BOŞTA

Yerli teknik direktörler arasında Fenerbahçe’nin başına geçmesi muhtemel isimler arasında Sergen Yalçın da yer alıyor. Beşiktaş’ı şampiyon yaptıktan sonra siyah beyazlı kulüpten ayrılan ve o günden bu yana takım çalıştırmayan Yalçın’ın daha önceki dönemlerde de Fenerbahçe ile masaya oturduğu öne sürülmüştü.

DAHA ÖNCE DE KONUŞMUŞTU

Fenerbahçe iddialarıyla ilgili geçtiğimiz Nisan ayında konuşan Yalçın, “Hiçbir şeyden haberim yok. Kimse beni aramadı. Bir tek Trabzonspor’la görüştük. Biz önümüzdeki sezon çalışmayı düşünüyoruz. Fenerbahçe ve A Milli Takım’dan gelen hiçbir teklif yok. Bir de Fenerbahçe’nin başında Jesus varken bu soruya cevap vermem doğru olmaz. Böyle bir durum olsa herkes yazar ve duyulur. Gizli kalmaz ama böyle bir durum yok. Bizim ismimizin geçmesi tabii ki bizler için iyi. Demek ki doğru işler yapmışız” demişti.

SERGEN YALÇIN’IN KARİYERİ

Son olarak Beşiktaş’ı çalıştıran Sergen Yalçın, 2020/2021 sezonunda görev yaptığı siyah-beyazlılarla 1 Lig bir de Türkiye Kupası şampiyonluğu elde etti. 50 yaşındaki deneyimli teknik direktör, 79 karşılaşmada 45 galibiyet, 10 beraberlik ve 24 mağlubiyetle 1,84 puan ortalaması yakaladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir