Ünlü oyuncu Dane Cook’a pedofili suçlaması: “14 yaşındaki kızları konutuna çağırıyordu”

Romantik güldürü sinemalarının sevilen isimlerinden Dane Cook’un kendisinden 26 yaş küçük sevgilisi ile nişanlanması gündemdeki yerini korurken, bu sefer ünlü oyuncu hakkında ‘pedofili’ suçlaması yapıldı.

ABD’li stand-up sanatkarı ve oyuncu Dane Cook, pedofili suçlamasıyla karşı karşıya. ABD’de epeyce ünlü bir isim olan ve Türkiye’de de oynadığı romantik güldürülerle tanınan oyuncu, 14 yaşından küçük kızları sistemli olarak konutunda ‘oyun gecelerine’ davet etmekle suçlanıyor.

Bu ay 23 yaşındaki sevgilisi Kelsi Taylor ile nişanlanan Cook’un, nişanlısı ile de reşit olmadan evvel tanıştığı ve birlikte olmaya başladığı tez edildi.

Yazar Tracie Egan Morrissey, 2016’da Cook’un Taylor’la oyun gecesi partilerin birinden bir fotoğraf yayınlarken, genç bayanın o yıl 17 yaşında olduğunu öne sürdü.

Good Luck Chuck sinemasında Jessica Alba ve Dane Cook

Ancak Cook, Taylor ile 18 yaşına kadar rastgele bir birliktelik yaşamadığını söyledi. Yaklaşık 750 bin takipçisi olan Cook, sık sık düzenlediği partilerden fotoğraf paylaşırken, bu durum Morrisey’in argümanlarını güçlendirdi.

Morissey, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, yaşları 14’e kadar düştüğü belirtilen ve reşit olmayan kızların partilere sistemli olarak katıldığını ortaya çıkaran bir dizi fotoğraf bulduğunu söyledi. Ayrıyeten partilere katılan erkeklerin birçoklarının ise orta yaşlı olduğunu söyledi.

Morrissey, Taylor’ın Cook ile bu fotoğraflardan birinde birinci kere 8 Ekim 2016’da, yani 18 yaşına gelmeden birkaç hafta evvel göründüğünü kaydetti.

Aralarında 26 yaş fark bulunan çiftin 5 yıldır birlikte olduğu, Taylor 18 yaşına geldiğinde görüşmeye başladıkları açıklanmıştı.

Morrissey’in savlarının akabinde Reddit’de ‘King’ isimli bir kullanıcı da kendisinden beş yaş büyük kız kardeşinin de tertipli olarak partilere gittiğini aktarırken, suçlamaların yanlışsız olduğunu savundu.

Cook şimdi hakkında ortaya atılan savlara karşılık vermedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.