Yol durumu: Karayollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğü‘nün yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu‘nun Hendek-Gümüşova kavşaklarında üstyapı yenileme çalışmaları gerçekleştiriliyor. Bu nedenle 21.00-07.00 saatlerinde otoyolun her iki istikameti kısımlar halinde trafiğe kapatılarak, ulaşıma başka istikametlerden iki istikametli müsaade veriliyor.

Ankara-Niğde Otoyolu‘nun Kırşehir ilişki yolu 2. kilometresindeki üretim çalışmaları sebebiyle Kırşehir istikametinde sağ şerit trafiğe kapatıldı. Bu kesimde ulaşım denetimli sürdürülüyor.

İzmir-Çeşme Otoyolu‘nun 2-6. kilometrelerindeki ekolojik köprü imal çalışmaları münasebetiyle Çeşme-İzmir istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım öteki istikametten iki taraflı devam ediyor.

İzmit-Sakarya yolunun 0-3. kilometrelerindeki imal ve tamir çalışmaları nedeniyle Sakarya istikametinde ulaşım tek şeritten gerçekleştiriliyor.

İnebolu-Kastamonu yolunun 2-3. kilometrelerindeki sel hasarı sebebiyle ulaşıma denetimli müsaade veriliyor.

Kırşehir-Aksaray yolunun 6-8. kilometrelerindeki imal çalışmaları münasebetiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı sağlanıyor.

Çavdır-Söğüt yolunun 23-28. kilometrelerindeki imal çalışmaları nedeniyle ulaşım Çavdır-Söğüt istikametinde iki taraflı sürdürülüyor.

Diyarbakır-Siverek yolunun 5-6. kilometrelerindeki imal çalışması sebebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı devam ediyor.

Diyadin ayrımı-Doğubayazıt yolunun 28-30. kilometrelerindeki imal çalışmaları münasebetiyle ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

Artvin-Erzurum yolunun 0-40. kilometrelerindeki çeşitli kesitlerde şev paklığı ve çelik ağ uygulama çalışması yürütülüyor. Bu nedenle ulaşım tek şeritten denetimli ve aralıklarla trafiğe kapatılarak sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.