İsmail Kartal: Fred yok diye kara kara düşünecek değiliz

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Galatasaray derbisinde cezalı olduğu için forma giyemeyecek olan Fred‘in eksikliğiyle ilgili bir soru üzerine “Fred yok diye kara kara düşünecek değiliz. Onun yerine oynayacak olan oyuncu da elinden geleni yapacaktır. ” diye konuştu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Galatasaray ile bu akşam oynayacakları maç öncesi açıklamalarda bulundu.

Yayıncı kuruluşa konuşan İsmail Kartal’ın açıklamaları derbiye iyi hazırlandıklarını belirterek “Averajla lideriz. Kendi seyircimiz önünde oynayacağız. İyi hazırlandık. Moralimiz iyi. 3 puan için hazırlandık. Kazanmak için planlar yaptık. Oyuncularıma güveniyorum. Güzel bir hava yakaladık. Güçlü bir oyunumuz var. Rakibimize bunu hissettirerek kazanmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Fred açıklaması

Kartal, kırmızı kart cezası nedeniyle forma giyemeyecek olan Brezilyalı orta saha oyuncusu Fred’in eskikliğiyle ilgili bir soru üzerine ise “Fred yok diye kara kara düşünecek değiliz. Onun yerine oynayacak olan oyuncu da elinden geleni yapacaktır. Oyuncularım inşallah verdiğim görevleri yerine getirir, getireceklerine inanıyorum.” diyerek yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir