Razer, T-shirt ve termos muglarını piyasaya sürdü

Razer ve Sonic the Hedgehog iş birliği ile sınırlı sayıda hoodie, T-shirt ve termos bardak üretildi. Bu yeni ürünler, özellikle Sonic the Hedgehog temalı tasarımlara sahip. Razer, bu ürünlerin satışı ile ağaç kurtarma çabalarını desteklediğini belirtiyor; öyle ki satılan her ürünle on ağaç kurtarılabilecek.

Razer‘in Sonic the Hedgehog temalı hoodie’si, Japonca “Hızlı Gitmek Gerek” anlamına gelen ve Sonic’e özgü bir slogan olan “Gotta Go Fast” ve Razer’in “Ağaçları Kurtar” mottosu ile süslenmiş. T-shirt’ler de benzer şekilde tasarlanmış. Her ikisi de rahat kullanım sunacak şekilde orta ağırlıkta, hafif esnek bir materyalden yapılmış. Razer ayrıca, her bir T-shirt ve hoodie satışıyla on ağaç kurtarılacağını iddia ediyor.

Razer, T-shirt ve termos muglarını piyasaya sürdü

Razer ve Sonic iş birliğiyle üretilen termos bardak, 500 ml kapasiteye sahip ve içeceklerinizi 8 saat sıcak, 24 saat soğuk tutma özelliğine sahip. Bardak üzerinde de “Gotta Go Fast” ve “Save the Trees” sloganları bulunuyor. Razer, bu ürünün satışıyla da on ağaç kurtarılacağını söylüyor ancak bu iddianın detayları açıklanmadı.

Ürünlerin fiyatlarına gelince, Sonic temalı hoodie 654 yuan (89,99$), T-shirt 509 yuan (69,99$) ve termos bardak 291 yuan (39,99$) olarak belirlenmiş. Razer, üretilen ürün sayısını açıklamamış, ancak ürünlerin yeniden stoklara girmesi bekleniyor. Bu da Razer müşterilerine, ormanları koruma çabalarına destek olma fırsatı sunacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir