Maç sonrası Keçiörengücü “Harika oynadık ama maalesef kararları konuşuyoruz” derken Kocaelispor “Beraberlik sevinilecek bir sonuç değil ama aldığımız puan için memnun olabiliriz” diye açıklama yaptı.
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde yaşayan emekli bankacı Yunus Göç, emekli olduktan sonra tarım ve bahçe işlerine yöneldi. Kendi gelir kaynağını oluşturan Göç, 4 mevsim ürün hasadı yaparak hem hobisini sürdürüyor hem de bütçesine katkı sağlıyor …